Santos Gaming Forum Informacje

#7 Fabuła Rozgrywki

Rozpoczęty przez ShowTime, 2019/10/31 20:01
34 odpowiedzi
Administrator
172 postów

5ZJJqsx.png

 

San Andreas, Los Santos, 1992r.

 

Nadzieja na lepsze jutro

Mamy październik, rok 1992... Miasto Los Santos zostało dofinansowane przez gubernatora stanu San Andreas Gordona Washingtona w celu odbudowania i odnowienia najważniejszych budynków instytucji publicznych miasta. Mieszkańcy miasta są zadowoleni z remontów, które zafundował gubernator, a odnowienie budynków instytucji publicznych to dopiero początek wielkich zmian. Została wybudowana całkowicie nowa stacja benzynowa przez firmę Xoomer, czy to oznacza droższe ceny paliwa dla mieszkańców? Wręcz przeciwnie! Tankowanie będzie od teraz o wiele przyjemniejsze i tańsze. Czy nadchodzą lepsze dni dla mieszkańców? To pytanie zadaje sobie każdy z mieszkańców. Wiele osób, które opuściło Los Santos zastanawia się nad powrotem i ponownym rozpoczęciem życie tutaj. Powrót wielu osób zapewni przyrost nowych firm, które będą chciały na pewno rozwinąć skrzydła w centrum miasta, a co za tym idzie gospodarka miasta będzie piąć się w górę, co zapewni jeszcze dogodniejsze życiem jego mieszkańcom.

 

EbM8hi6.png

 

Czas na zmiany

Gubernator stanu powołał nowego Burmistrza Matthewa Morningstara - czy będzie on odpowiednią osobą na to stanowisko? Każdy z mieszkańców Los Santos będzie mógł to sam ocenić w najbliższych miesiącach. Jak wiemy osoba ta ma spore doświadczenie w polityce, więc może to być dobra wróżba dla Los Santos. Oczywiście na burmistrzu lista zmian się nie kończy... Szef policji Brian Mayers został zwolniony ze stanowiska pod zarzutem wielu łapówek, oraz przekrętów, a na jego miejsce został powołany Dax Collins. Mieszkańcy są zaszokowani tak wielkimi zmianami w służbach publicznych, ale są do nich pozytywnie nastawieni. Czy nowe głowy najważniejszych instytucji publicznych wprowadzą porządek i ład w mieście? Oby tak.

 

4qFNviK.png

 

South Central znów niebezpieczne

Niestety nie mogło być aż tak pięknie... Na terenach South Central wzrosła aktywność gangów, a co za tym idzie wzrosła liczba przestępstw. Szef policji Dax Collins prosi mieszkańców Los Santos o nie wjeżdżanie na tereny South Central jeśli nie jest to konieczne.. Zostawienie pojazdu przed sklepem na idlewood grozi splądrowaniem go, a nawet utratą na stałe. South Central rządzi się własnymi prawami, ale czy będzie tak już zawsze? Przed nowym szefem policji stoi nie lada wyzwanie, aby zapobiec licznym napadom i przestępstwom.

 

mRqwDhP.png

 

Straszny dom państwa Smith

Państwo Smith to starsze małżeństwo mieszkające w bardzo ładnym domku niedaleko plaży od wielu lat - Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że rok temu Mark Smith, mąż Natalie Smith zamordował ją brutalnie właśnie w tym oto domu. Od tamtego momentu po mieście chodzą słuchy, że z domu wydobywają się dziwne dźwięki, a nawet niektórzy twierdzą, że wiedzieli dziwne postacie w oknie. Mark po brutalnym zabójstwie swojej żony zniknął bez śladu - trwają jego poszukiwania.

 

YrtKmny.png

 

Darmowe badania dla mieszkańców

Dyrektor szpitala w Los Santos George Smith zapewnia darmowe badania dla wszystkich mieszkańców. Twierdzi, że zdrowie mieszkańców jest dla niego najważniejsze i w związku z wyremontowaniem szpitala przez najbliższy rok wszystkie badania będą darmowe. Szpital pozyskał również całkowicie nowy sprzęt medyczny, który na pewno ułatwić pracę medykom, którzy będą ratowali nie jedno życie.

 

zqsX1oO.png

 

 

Zobacz film na naszym kanale YouTube!


13
Gracz
182 postów

Dobra robota. 👌

0
Gracz
28 postów

Propsiki

0
Gracz
13 postów

Fajnie, że stawiacie też na takie elementy Role-Play. Mega!

1
Gracz
14 postów

Zapowiada się ciekawie, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

0
Gracz
3 postów

Spoko, spoko!

0
Gracz
10 postów

Najs, a kiedy planujecie starcik?

0
Gracz
27 postów

Fajne, czekam na start

0
Gracz
16 postów

Duży plus,że próbujecie już teraz robić takie akcje typowo pod Role-Play, ale musicie mieć świadomość, że jeśli chcecie przyciągnąć graczy, to musicie serio zwrócić na siebie czymś uwagę. Skrypt wiadomo jest bardzo ważny, ale też organizowanie akcji tego typu jak ten film i promowanie SA-MP jako moda do gry RP jest równie ważne. Życzę Wam powodzenia, bo widzę że serio chcecie coś stworzyć i nie jest to chwilowa zajawka. Pozdro.

1
Gracz
11 postów

Super ;)

1
Gracz
42 postów

Spoko sprawa, już nie mogę się doczekać.

0
Gracz
160 postów

Fajne, tylko zwrócę się jeszcze co do punktu "straszny dom państwa Smith" w tym punkcie opisane jest że trwają poszukiwania tego gościa. Będzie to wprowadzone jakoś do RP, że ktoś np. będzie odgrywał postać tego typa i będzie on szukany przez PD?

1
Gracz
8 postów

bardzo fajne pomysły widziałam takie już trzy lata temu gdzie indziej, kiedy jakieś konkrety?

0
Gracz
3 postów

Fajnie zrobiony filmik z lektorem ;p propsik

0
Gracz
18 postów

Dla mnie spoko, ale starujcie już

0
Gracz
17 postów

Trzeba tutaj pochwalić montażystę bo film robi wrażenie

0
Gracz
5 postów

Nie mogę doczekać się startu, lecimy. :)

0
Gracz
26 postów

Świetnie Panowie!💪

1
Gracz
9 postów

Bardzo fajny filmik i fabułka! Czekam na start :D

0
Gracz
13 postów

Spoko to wam wyszło nawet

0
Santos Gaming Forum Informacje