Santos Gaming Forum Informacje

Rekrutacja na lidera Los Santos Government

Rozpoczęty przez ShowTime, 2019/08/07 20:01
5 odpowiedzi
Administrator
101 postów

5Tq1BaH.png

Czołem!

Poszukujemy osoby, która zajmie się prowadzeniem frakcji jaką jest Los Santos Government. Frakcja ta wymaga sporej ilości czasu oraz odpowiedzialności. Osoby, która wyrażą chęć aplikowania na lidera muszą posiadać plan na prowadzenie frakcji, oraz uwzględnić go w swoim podaniu. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu podobnych frakcji - dodatkowym atutem w podaniu będzie również umieszczone logo frakcji, które będzie autorskie, a nie z google grafika. Podania składamy w tym temacie i będą one publiczne.

Przeczytaj, zanim napiszesz podanie!

Jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem frakcji Los Santos Government, to pamiętaj aby przedstawić w swoim podaniu plan na prowadzenie swojej frakcji - będzie to sporym plusem gdy będziemy rozpatrywać Twoje podanie, bo będziemy mieli obraz na to w jaki sposób chcesz prowadzić frakcję i czy masz jakieś doświadczenie w tym. Kopiowanie podań z innych serwisów będzie nagradzane ostrzeżeniem, a samo podanie zostanie od razu odrzucone.

hAUxEbx.png

Czego wymagamy?

- odpowiedzialności,

- umiejętności zarządzania,

- sprawiedliwości,

- cierpliwości oraz wytrwałości

- solidności,

- planu na prowadzenie frakcji,

- wiedzy na temat LSG,

- stanowczości,

- znajomości zasad Role Play,

- znajomości ortografii oraz poprawnej interpunkcji,

- komunikatora mumble oraz mikrofonu,

Życzymy powodzenia! Ekipa SantosGaming.pl

6
Gracz
39 postów

Wprowadzenie

Witam wszystkich, postanowiłem spróbować swoich sił pisząc podanie na lidera czy też burmistrza Los Santos, zacznę więc o opisaniu siebie w kilku słowach.

Na imię mam Sebastian, na forum jak i discordzie występuje pod nickiem Trendsetter. Mam 19 lat i mieszkam w Radomiu, część z was może kojarzyć mnie z innych projektów, część będzie spotykać się po raz pierwszy z moją osobą. Mocno interesuje się motoryzacją, jestem osobą komunikatywną i nie mam tendencji do sprawiania jakichkolwiek problemów. Szybko nawiązuje nowie znajomości oraz staram się sumiennie wykonywać powierzone mi obowiązki. 

Do projektu Santos Gaming dołożyłem swoją cegiełkę pełniąc funkcję beta testera, dzięki czemu ekipa serwera miała okazje mnie trochę poznać, poza tym ciężko powiedzieć o jakiś innych zasługach, ponieważ wszyscy startujemy z czystym kontem. 

W przeszłości uczestniczyłem w wielu przeróżnych projektach typu Role Play. Sam dodatek do gry, czyli SAMP poznałem już w 2008 roku - innymi słowy gram od wersji 0.2x, co ciekawe od ósmego roku życia! :o Natomiast na pierwszy serwer RP zawitałem w 2012 roku, wtedy wszystko się zaczęło.

Dlaczego to właśnie ja powinienem pełnić funkcję lidera/burmistrza?

Ponieważ dysponuję bardzo dużą ilością wolnego czasu, na co dzień zajmuję się dbaniem o samochody w firmie przewozowej, okazjonalnie zbieram z okolicy pasażerów wybierających się do Holandii, Niemiec czy też Belgii - to naprawdę nie wymaga dużej ilości czasu. Uważam również, że świetnie odnajdę się na tym stanowisku dzięki swoim atutom, które wymieniłem na samym początku. Nigdy wcześniej nie miałem okazji zarządzać grupom oficjalną, mimo to mam nadzieje że sprostam oczekiwaniom i wszystko będzie miało ręce i nogi.

Moje spojrzenie na frakcję

Frakcję chciałbym prowadzić w sposób klarowny, dając swoim 'pracownikom' jasny przydział obowiązków, umieszczając odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach, oraz zadbać o to aby każdy powierzony obowiązek wykonywali z przyjemnością, zapewnić możliwość rozwoju na identycznych warunkach, bez żadnych faworyzacji - nie będąc dla nikogo postronnym. 

Zależy mi na tym, aby gracze (zarówno urzędnicy, jak i ich kontrahenci) mieli możliwość czerpania przyjemności z wspólnej gry, dlatego też zadbam o to, aby Rząd reprezentował odpowiedni poziom, unikając słabych ogniw nastawionych tylko na 'odbębnienie' swojej roboty, zgarnięcie pensji i sprintem do innej pracy. Postaram się więc odpowiednio wynagrodzić osoby, które potrafią świetnie wczuć się w odgrywane role budując ciekawe akcje.

Struktura, układ stanowisk

Poniżej opiszę na czym miałaby polegać praca na poszczególnych stanowiskach, zgodnie z ich hierarchią, począwszy od najwyższego. 

-Burmistrz Miasta

Osoba odpowiedzialna za sprawowanie opieki nad całą instytucją, weryfikowanie pracy administratorów, udzielanie immunitetów i tym podobne.

-Sekretarz Miasta

Zadaniem tej osoby jest odciążenie burmistrza z części obowiązków. Reprezentowanie jego stanowiska w sytuacjach gdy sam burmistrz nie będzie miał możliwości się zjawić. 

-Rzecznik prasowy 

Osoba odpowiedzialna za kontakty instytucji z mediami. 

-Radny

Osoby należące do Rady Miasta poza uczestniczeniem w obradach będą mogły pełnić dodatkową funkcję jako urzędnik. Ich podstawowym zajęciem będzie utrzymywanie stałej więzi z mieszkańcami Los Santos, dbanie o to aby mieszkańcom żyło się lepiej.

-Administrator I-II

Osoby na tym stanowisku będą zajmowały się rekrutowaniem urzędników, udzielaniem ślubów oraz dbaniem o porządek w środowisku urzędników. 

-Egzaminator 

Osoba będąca egzaminatorem będzie miała za zadanie zweryfikować umiejętności kandydata na kierowcę, jego zadaniem jest ocenienie czy dana osoba będzie w stanie samodzielnie i przede wszystkim bezpiecznie prowadzić pojazd.

-Urzędnik I-IV 

Obsługa petentów.

System awansów - budowanie kariery

System awansów będzie prowadzony na zasadzie tzw. plusów za aktywność w pracy, oraz za wzorowe wykonywanie swojej pracy. Jak już wyżej wspomniałem każdy gracz będzie miał równe szanse aby się rozwijać. Oczywiście na sam początek będę musiał zorganizować sobie jakąś kadrę poprzez odrębną rekrutację na poszczególne stanowiska. Awans na wyższe stanowiska będzie owocował wyróżnieniami takimi jak zwiększona pensja - w miarę możliwości, miejmy na uwadze to, że serwer jeszcze nie jest dostępny dla graczy i ciężko wywróżyć jak funkcjonować będą mechanizmy chociażby takie jak PayDay.

Plan prowadzenia instytucji

Co do planów - chciałbym znaleźć złoty środek w liczbie miejsc pracy, tak aby uniknąć masówki, ale i zadbać o to, by znalezienie urzędnika na stanowisku nie graniczyło z cudem. Rekrutacja miałaby się odbywać poprzez odpowiedź w temacie, bądź wiadomość na forum, następnym etapem byłaby umówiona wcześniej rozmowa IC z osobą odpowiedzialną za rekrutację. 

Co więcej chciałbym ogłosić przetarg dla firm ochroniarskich zainteresowanych ochroną Rządu. Zakres obowiązku takiej instytucji zostałby ogłoszony w temacie informacyjnym. 

Chciałbym również uruchomić specjalny oddział na zasadzie urzędu pracy - w miejscu którego przedsiębiorcy mogliby ogłaszać zapotrzebowanie na pracowników do swojej działalności, zostawić krótką listę oczekiwań co do pracownika oraz kontakt, bądź lokalizację firmy. Do tego również chciałbym wydzielić kadrę odpowiadającą za wyżej opisany oddział, weryfikacją ogłoszeń itp. 

Rada Miasta miałaby rację bytu, ponieważ jej działalność miałaby duże znaczenie w świecie gry, chciałbym aby zasiedli w niej liderzy każdej organizacji publicznej jak i osoby w żaden sposób nie związane z nimi, wspólnie mogliby się wymieniać spostrzeżeniami na temat sytuacji panujących w Los Santos i kwestionowali co należy zmienić, tak aby żyło się przyjemniej. 

Egzaminatorzy będą mieli ręce pełne roboty, ponieważ będzie spory nacisk na poziom jeżeli chodzi o egzaminy na prawo jazdy. Chcemy aby 'początek gry' ukazywał, że nie jest łatwo - zgodnie z tym co mówi pewien Administrator.

Co do godzin pracy urzędników nie jestem do końca przekonany jak to rozegrać, fajnym smaczkiem ze świata realnego byłoby odgórne narzucenie godzin pracy urzędu, jednak z doświadczenia wiem, że nie każdy z nas ma możliwość wejścia do gry w jednakowych godzinach, jedni preferują w dzień - inni w noc. 

Podsumowanie

Cóż więcej mógłbym tu napisać, wydaje mi się że wszystko co istotne zostało przeze mnie opisane. Do zobaczenia w grze. 

Celowo pomijam opis postaci w którą miałby wcielić się burmistrz, ponieważ ciężko jest mi w tym momencie określić jak miałaby ta postać wyglądać.

Discord

Trendsetter#3537

8
Gracz
4 postów

Hej! Z tej strony Eryk znany niektórym jako Dżem! Na sam początek chciałem odnieść się do loga, o którym pisał ShowTime aby było autorskie. Jest to logo zrobione na moje polecenie, w czasie gdy pełniłem funkcję lidera GOV w poprzednich latach, a używane do tej pory bez zgody mojej i autora przez następnych liderów.

Ale do rzeczy!

Większość mnie pewnie zna i pamięta, dlatego nie chcę zbyt długo rozwlekać się nad swoją osobą. Mam 20 lat, niedawno zakończyłem szkołę średnią a obecnie jestem w trakcie służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w jednym z miast na południu Polski. Wiele lat spędziłem dobrze się bawiąc na serwerze, z którego pewnie większość z Was przywędrowała tutaj, moja gra w znacznym stopniu przez niemal 6 lat skupiała się wokół frakcji publicznych, począwszy od wszelkich dywizji które istniały wówczas w LSPD, aż do członka zarządu i lidera akademii, poprzez Agenta FBI aż po lidera Los Santos Government.

Ogólny zamysł na temat frakcji:

Ponad pół roku spędziłem piastując funkcję lidera LSG i obserwując działania tej grupy w trakcie mojego okresu liderowania, jak i za czasów poprzednich i kolejnych liderów doszedłem do wielu wniosków na temat funkcjonowania tej dość specyficznej grupy. Rząd znacząco różni się od pozostałych frakcji, choćby w kwestiach organizacyjnych. Dużo łatwiej jest utrzymać aktywność i poziom Rządu niż w jakiejkolwiek innej frakcji. O ile na barkach lidera LSPD, LS News czy LSMC spoczywa odpowiedzialność za stworzenie wewnętrznych struktur swoich jednostek, o których często nawet gracze spoza frakcji nie mają pojęcia o tyle lider Rządu ma o wiele prostsze zadanie jeśli chodzi o zajęcie się kwestiami technicznymi swojej grupy. Zadanie dla lidera, polega na stworzeniu solidnej ekipy i utrzymywaniu jej na dobrym poziomie, aby sprawy konieczne do załatwienia w urzędzie były na wyciągnięcie ręki dla innych graczy. Pozostałe zadania, z jakimi musi zmierzyć się lider to czysta gra IC, której jak wiecie, za mojej kadencji nie brakowało.

Sposób rekrutacji i hierarchia w Rządzie:

Sposób rekrutacji, w prostej formie to idealny sposób na znalezienie urzędników na najniższym szczeblu którzy z biegiem czasu mają możliwość awansu. Rekrutacja na szeregowych urzędników odbywać się będzie InGame na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej z osobą upoważnioną do jej przeprowadzania. Awanse dla takich urzędników ustalane będą wewnątrz Urzędu, przez osoby wchodzące w skład Najwyższej Izby. Urzędnicy piastujący wyższe stopnie będą posiadali również możliwość zdobycia dodatkowego stanowiska o czym napiszę zaraz.

Nabór do Rady Miasta odbywać się będzie w nieco bardziej skomplikowanej formie. Burmistrz zatwierdza podania przyszłych Radnych, zaś to obywatele wybierają poszczególne osoby.

Hierarchia w Rządzie od stanowiska najwyższego w dół):

• Izba Najwyższa w której skład wchodzi:

1. Burmistrz Miasta - osoba reprezentująca Rząd, posiadająca pełnię uprawnień publicznych i sprawująca pieczę nad Urzędem Miasta.
  2. Sekretarz Miasta - prawa ręka burmistrza. Gdzie burmistrz nie może, tam sekretarza pośle.
  3. Skarbnik Miasta - Osoba odpowiedzialna za finanse, przydzielanie dotacji, rozliczanie publicznych wydarzeń, tworzenie raportów.
  4. Przewodniczący Rada Miasta - głowa instytucji nazwanej Radą Miasta. Przewodzi sesjom, reprezentuje Radnych wśród obywateli, ściśle współpracuje z Burmistrzem. Wybierany jest przez głowę miasta, spośród osób demokratycznie wybranych do Rady Miasta.

• Izba Wykonawcza czyli inaczej pracownicy funkcyjni Rządu.

1. Radny Los Santos - osoba demokratycznie wybrana przez społeczeństwo. Odpowiedzialny jest za tworzenie ustaw, wniosków o dofinansowania (zatwierdzanych przez Skarbnika), organizowanie wydarzeń kulturalnych, politycznych i patriotycznych.
  2. Kierownik Departamentu - Szeregowy Urzędnik o najwyższym stopniu pełniący funkcję lidera jednej z gałęzi w Urzędzie Miasta.
  3. Administrator Urzędu - Również szeregowy Urzędnik o najwyższym stopniu pełniący dodatkowo funkcję rekrutera.

• Pracownicy Etatowi:

1. Starszy Urzędnik - urzędnik o najdłuższym stażu i najwyższej pensji posiadający możliwość awansu na Administratora, lub Kierownika Departamentu.
  2. Urzędnik - osoba posiadająca pełnie uprawnień przysługującą urzędnikowi Miasta Los Santos
  3. Stażysta - Świeżak w hierarchii urzędu, znajdujący się pod czujnym okiem administratora. Posiada możliwość awansu i zdobycia pełni uprawnień po odbyciu próbnego tygodnia.

Departamenty:

Poza stałymi elementami pracy urzędu, takimi jak tworzenie dokumentów, opłacanie podatków, rejestracja firm czy samochodów, tworzenie ustaw czy organizowanie eventów, Rząd zajmuje się też innymi rzeczami, które nie są używane przez graczy na co dzień. Właśnie takimi rzeczami zajmować się będą Kierownicy Departamentów:

• Departament Stanu Cywilnego - jednostka odpowiedzialna za zawieranie związków małżeńskich i udzielanie rozwodów.
  • Departament Instytutu Pamięci Stanowej - jednostka sprawująca kontrolę nad przydzielaniem odznaczeń. To tu trafiają wszelkie wnioski, które po akceptacji zarządcy Departamentu są przedstawiane Radzie Miasta a kolejno Burmistrzowi.
  • Departament Gospodarki - wszelkie wnioski o dofinansowania, pozwolenia na tworzenie przedsiębiorstw, wsparcie z budżetu publicznego.
  • Departament Kultury - wszelkie wydarzenia na większą skale, pomoc w organizacji prywatnym organizatorom. Odpowiedzialny również za współpracę z lokalnymi mediami.
  • Departament Bezpieczeństwa - współpraca z służbami porządkowymi i medycznymi. Pomoc w realizowaniu ich zadań, rozpratrywanie wniosków i skarg, niemożliwych do zrealizowania wewnątrz frakcji.

Każdy Kierownik Departamentu posiadać również będzie prawo do aktywnego uczestniczenia w sesjach Rady Miejskiej, gdzie za zadanie będzie miał zdawać raport ze swoich poczynań, przedstawiać wnioski do rozpatrzenia przez Radnych. Kierownik Departamentu uczestniczący w sesji Rady Miasta nie posiada prawa głosu!

Zadania Burmistrza:

Na sam koniec chciałbym napisać o tym, na co sam będę stawiał w trakcie gry, w momencie gdy w razie wyboru mnie na stanowisko lidera uda mi się stworzyć podstawy frakcji o których pisałem wyżej.

• Organizowanie Orędzia co najmniej raz na miesiąc - raport dla obywateli z pracy Rządu.
  • Organizowanie cyklicznych wydarzeń kulturalnych, politycznych i patriotycznych.
  • Kontrola nad pracą poszczególnych stanowisk w Rządzie.
  • Przede wszystkim ogrom gry IC, która na tym stanowisku jest kluczowa.

Pomysłów jeszcze jest sporo, ale ciężko jest o nich pisać, w momencie kiedy serwer jeszcze nie wystartował. Kwestie takie jak Public Relations, Secret Service i tak dalej, to rzeczy do przemyślenia i ewentualnego zrealizowania w momencie, kiedy rozpoczniemy już rozgrywkę, poznamy chęci graczy, ich zajawki na dany temat, pomysły na współpracę pozostałych liderów.

Powyższy tekst to tylko plan, na rozpoczęcie działalności Rządu. Skromny tekst, którego zrealizowanie pozwoli mi stworzyć fundamenty frakcji, a cała reszta zależy już od tego jak będzie wyglądać zainteresowanie innych graczy, ich frekwencja, skrypt i wiele innych czynników.

Podsumowując, kto mnie zna ten wie, że w tworzenie ciekawej gry IC mocno angażuje się od dawna i nie zawiodę na tym stanowisku.

Pozdrawiam, Eryk!

14
Gracz
21 postów

Słowem wstępu...

Witam serdecznie wszystkich czytelników mojej aplikacji. Mam na imię Mikołaj w lutym kończę 18 lat. Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego na profilu humanistycznym. Interesuje się historią, prawem, a także geopolityką. Jestem osobą komunikatywną, sumienną, a także sprawiedliwą. Swoją przygodę w świecie RP rozpocząłem w 2016 roku. Miałem okazję grać na wielu serwerach na platformie, jaką jest SAMP oraz MTA. Podczas swojej rozgrywki grałem w takich frakcjach jak: Federal Bureau of Invastigation, Los Santos Medical Center oraz Los Santos Goverment. Co do gov'u miałem okazję grać, postać zwykłego urzędnika, jak i członka zarządu. Piszę tę aplikację, ponieważ chcę stworzyć frakcję przyjazną i nastawioną na graczy, frakcje, która będzie miała do zaoferowania wysoki poziom i różne modele rozgrywki, czy to wcielenie się w zwykłego urzędnika, czy radnego działającego w świecie lokalnej polityki. Chce dać graczom dużo możliwości na ciekawą, przyjemną i kreatywną rozgrywkę. 

Urząd nową alternatywą

Podczas mojej kilkuletniej gry na wielu serwerach RP widziałem funkcjonowanie Los Santos Goverment w wielu wydaniach. Stosunek do frakcji, jaką jest rząd zawsze był drugorzędny, albo we frakcji panowała zwykła rutyna i nic poza świadczeniem zwykłych usług urzędniczych nie miało miejsca, nawiasem mówiąc gra była nudna. Dlatego chciałbym stworzyć frakcję, która będzie miała graczom dużo do zaoferowania, będzie oferowała wysoki poziom, zapewniała świetną zabawę, a także umożliwi stworzenie ciekawych postaci i da możliwość kreowania fajnej, przyjemnej rozgrywki.

Dlatego też chce stworzyć możliwość wyboru ścieżki swojej gry w Los Santos Goverment poprzez stworzenie Rady Miasta, Biura Prokuratora, Biura Inspekcji i tym samym dając możliwość rozwoju swojej postaci jako śledczego, lokalnego polityka czy urzędnika. Będę dążył do tego, aby rząd był frakcją tworzoną przez graczy dla graczy. Jeśli ktoś będzie miał pomysły i chęci to z przyjemnością umożliwiłbym mu ich realizację o ile te okazałyby się fajne i wnosiłyby do świata gry ciekawe i fajne urozmaicenia.

Ważnym elementem gov'u jest dla mnie postać burmistrza. Będę chciał prowadzić rozgrywkę, odpowiadając specyfice piastowanego stanowiska. Chce, aby postać burmistrza była aktywna i zauważalna w społeczeństwie oraz świecie medialnym biorąc udział i przewodząc wielu uroczystością, oraz eventom.

Struktura organizacyjna Los Santos Goverment

■Mayor Office

Główny pion frakcji nadzorujący działanie całego rządu, w którego skład wchodzi burmistrz oraz trzech sekretarzy. Głównym zadaniem biura jest organizacja pracy burmistrza oraz całego Mayor Office. Jednym z zadań biura będzie organizacja i celebracja świąt państwowych, różnych eventów oraz comiesięcznych orędzi.

-Mayor of Los Santos City

-Secretary of Los Santos City

■City Council

Rada miasta będzie głównym lokalnym organem władzy ustawodawczej. W skład rady będą wchodzić radni z ramienia dwóch partii; Demokratycznej i Republikańskiej. Ustanowione prawo będzie wprowadzane w życie po konsultacji zarządu frakcji oraz administracji serwera. Skład rady będzie uzupełniany na drodze podań. Główną ideą istnienia rady będzie zapewnienie ciekawych i dobrych warunków do prowadzenia postaci polityka i rozwijania swojej kariery politycznej.

-Chirman of City Council

-Vice Chirman of City Council

-Councilior

■City Attorney Office

Biuro prokuratora miasta Los Santos. Głównym zadaniem biura byłoby prowadzenie postępowań przeciw podmiotą dopuszczających się łamania prawa. Funkcjonowanie wydziału wiązałoby się ze ścisłą współpracą z Los Santos Police Department. City Attorney Office moim zdaniem byłoby ciekawym urozmaiceniem gry, a także kolejną z możliwości kształtowania swojej kariery w Los Santos Goverment.

-City Attorney

-Attorney

■Bureau of Inspection

Jeden z pionów LSG zajmujący się kontrolą działalności gospodarczych. Głównymi zadaniami biura byłoby przeprowadzanie kontroli biznesów, udzielanie dotacji nowo powstałym przedsiębiorstwom, a także świadczenie pomocy technicznej i logistycznej.

-Head Inspector

-Inspector III

-Inspector II

-Inspector I

■City Administrative Office   

Sekcja frakcji zajmująca się szerokim wachlarzem świadczeń. Przykładowo wydawanie wszelkiego rodzaju licencji, zmiana danych osobowych. Zakres pełnionych świadczeń będzie zależał on norm i zasad panujących na serwerze.

-Administrator II

-Administrator I

■Office of Public Relations

Biuro rządu zajmujące się medialną stroną frakcji. Do obowiązków wydziału należałoby zdawanie aktualnych relacji z funkcjonowania LSG. Pomoc medialna podczas prowadzenia eventów czy celebracji świąt państwowych.

-Main Spokeperson

-Spokeperson

■City Clerk Office

Pion rządu odpowiedzialny za pełnienie podstawowych usług urzędniczych. Składa się on głównie z urzędników oraz administratorów, którzy nadzorują funkcjonowanie wydziału. Usługi pełnione przez biuro są następujące: wydawanie dowodów osobistych, prawa jazdy, opłacanie podatków, rejestracja pojazdów.

-Administrator II

-Administrator I

-Leader of Shift

-Clerk III

-Clerk II

-Clerk I

-Intern

Główne zadania Los Santos Goverment

●Świadczenie typowych usług urzędniczych takich jak wyrabianie dowodów osobistych, prawa jazdy, rejestracja pojazdów, płatności podatkowe.

●Organizacja i przeprowadzenie świąt państwowych. 

●Przeprowadzanie reform prawnych, ustanawianie prawa oraz dbanie o prawidłowe funkcjonowanie Los Santos City Council. 

●Przekazywanie najważniejszych informacji oraz informowanie o bieżących wydarzeniach frakcyjnych opini publicznej.  

●Nadzorowanie prawidłowej działalności City Attroney Office.

●Przeprowadzanie rzetelnych kontroli działalności gospodarczych.

●Organizacja oraz udzielanie ślubów cywilnych. 

●Przyznawanie odznaczeń zasłużonym dla miasta i społeczeństwa osobom, tym samym tworząc Instytut Pamięci.

●Pomoc logistyczna, finansowa i techniczna przyszłym i początkującym przedsiębiorcą. 

●Prowadzenie punktu informacji i pomocy obywatelskiej. 

Wprowadzenie nowych graczy w świat roleplay

W większości przypadków rozpoczęcia przez przykładowego gracza rozgrywki na serwerze w pierwszych godzinach swojej gry nowy gracz doświadcza styczności z urzędem głównie w celu wyrobienia dowodu czy prawa jazdy. Dlatego chciałbym, aby urząd prezentował wysoki poziom RP i pomógł wejść nowym graczom w świat gry. Chcę, aby w sytuacji kiedy gracz przychodzi do urzędu i nie daje sobie z czymś rady osoba grająca w urzędzie wytłumaczyła i pomogła mu.

Współpraca LS Goverment z innymi frakcjami

Oczywiście jestem otwarty na wszelkie możliwości współpracy z innymi frakcjami. Na pewno będę chciał podjąć współpracę z liderem Los Santos Police Departament w związku z funkcjonowaniem biura prokuratora, ale myślę, że też w wielu innych kwestiach. Poza współpracą z Departamentem na pewno priorytetowa będzie współpraca z Los Santos News à propos działania Rady miasta i stworzenia atrakcyjnego świata polityki z udziałem mediów. Myślę też, że nie zabraknie wspólnych frakcyjnych eventów.

Święta państwowe i eventy

Jednym z ważniejszych zadań Los Santos Goverment jest organizacja i celebracja świąt państwowych na terenie Los Santos. Jako burmistrz chciałbym wraz z całą frakcją organizować eventy związane z poszególnymi świętami państwowymi. Nie wykluczam też dodania naszych lokalnych świąt, myślę, że tu będzie mogło się też wykazać City Council. Myślę, że poza świętami państwowymi byłyby organizowane inne eventy na przykład, pikniki, dni otwarte urzędu, wszelkiego rodzaju warsztaty itp.

Napewno nie zabrakło by również eventów wewnątrz frakcji.

□New Year’s Day: 1 stycznia

□Birthday of Martin Luther King Jr.: 21 stycznia

□Birthday of George Washington (President’s Day): 18 lutego

□Memorial Day: 27 maja

□Independence Day: 4 lipca

□Labor Day: 2 września

□Columbus Day: 14 października

□Veterans Day: 11 listopada

□Thanksgiving Day: czwarty czwartek listopada

□Christmas Day: 25 grudnia 

Stworzenie podstawowych aktów prawnych stanu San Andreas oraz miasta Los Santos

Jako burmistrz wraz z zarządem frakcji oraz wszystkimi chętnym osobami przy konsultacji z administracją serwera z chęcią podjąłbym się stworzenia wszelkich aktów prawnych stanu, oraz miasta.

■Konstytucja Stanu San Andreas.

■Kodeks Karny Stanu San Andreas.

■Kodeks Ruchu Drogowego Stanu San Andreas.

■Statut miasta Los Santos.

■Wszelkiego rodzaju ustawy regulujące różne kwestie prawne.

Słowem zakończenia...

Mam nadzieję, że przedstawiłem swoje plany co do prowadzenia frakcji jasno i przejrzyście. W razie jakichkolwiek pytań śmiało możecie pisać na moje pw.

Pozdrawiam serdecznie. 

discord: Świerku#5610

7
Administrator
101 postów

Uwaga!

Termin składania podań do 05.09.2019r

Życzymy powodzenia! 😋

3
Administrator
101 postów

Rekrutacja na liderów grup oficjalnych została zamknięta. Wyniki zostaną podane dziś o godzinie 20:00! Dziękujemy za wszystkie podania. 😀

2
Santos Gaming Forum Informacje